Marantz HD-CD1

Nauja prekė

Marantz HD-CD1 CD grotuvas

Smulkiau

Kaina su PVM 600,00 €

- +

Pridėti palyginimui

 
Apie prekę

Naujausias Marantz MusicLink serijos kūrinys - HD-CD1 aukštos kokybės CD grotuvas, papildantis HD-AMP1 stiprintuvą. Su daugiau, nei 30 metų patirtimi CD grotuvų kūrime, Marantz sukūrė šį kompaktišką CD grotuvą, suteikiantį aukštą garso kokybę. Grotuve naudojamos technologijos, kurios taip pat naudojamos laimėjimus pelniusiuose grotuvuose, kaip pavyzdžiui žymusis Marantz HDAM-SA2 modulis. Taip pat grotuve naudojami specialiai atrinkti komponentai greitam ir tiksliam muzikos atkūrimui. CD mechanizmas geba atkurti MP3, WMA bei AAC failus ir žinoma standartinius CD įrašus. Be analoginio išėjimo, grotuve taip pat sumontuotas skaitmeninis išėjimas, kuriuo galite tiesiogiai grotuvą sujungti HD-AMP1 stiprintuvu. Be viso to HD-CD1 pasižymi stilingu MusicLink dizainu, retro-stiliaus šoninėmis panelėmis ir turi integruotą aukštos kokybės ausinių stiprintuvą su garso reguliavimu. 

Reference kokybės DAC

HD-CD1 yra aukštos kokybės CD transportas, sukurtas itin tiksliam diskų atkūrimui, o signalas siunčiamas į aukštos raiškos CS4398 skaitmeninį-analoginį konverterį. 

Aukštos srovės maitinimo šaltinis ir vibracijas sugeriantis korpusas

Triukšmas yra gero garso priešas. HD-CD1 turi puikų tiek elektrinių, tiek mechaninių riukšmų slopinimą. Aukštos srovės maitinimo šaltinis su talpiais kondensatoriais užtikrina muzikos dinamiškumą. Grotuvas turi auto-standby funkciją. HD-CD1 sukonstruotas ant dvigubos apatinės plokštės, suteikiančios tvirtumą ir mažinančios vibracijas. Tvirtas aliuminis priekis ir retro stiliaus šoninės panelės suteikia klasikinę Marantz išvaizdą.

SAK (DAC) režimasCS4398
Palaikomi garso formataiCD / CD-R/RW / WMA / MP3
Linijinių išėjimų sk.2ch paauksuoti RCA lizdai
Skaitmeninių išėjimų sk.1 optinis, 1 bendraašis
Harmoniniai iškraipymai, %0.002
Signalo / triukšmo santykis, dB110
Dažnių juosta20 Hz - 20 kHz
SpalvosJuoda, Sidabro-Aukso
Išmatavimai, cm (A/P/G)109 / 304 / 312
Svoris, kg6
Energijos suvartojimas, W14

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Meniu

Palyginti 0