Denon AH-W150

Nauja prekė

Denon AH-W150 ausinės

Smulkiau

Kaina su PVM 99,90 €

- +

Pridėti palyginimui

 
Apie prekę
DENON AH-W150  Itin kokybiškos ir lengvos, prakaitui atsparios bevielės ausinės sportui, kurios veikia puikiai, kad ir ką darytum.
 
Lengva naudotis.
Paprasti, Denon lengvo prijungimo kolonėlės terminalai
Kanalai n/w namų kino resyveriai
 
Itin kokybiškos, bevielės prakaitui atsparios sportinės ausinės
Nesvarbu, ar tik ketinate atgauti formą, ar ruošiatės maratonui, sportuokite su muzika efektyviau ir greičiau pasiekite išsikeltų sportinių tikslų.
 
Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad muzika padidina fizinį efektyvumą apie 20%. Esame tikri, kad mūsų bevielės ausinės Exercise Freak padės jums sportuoti dar efektyviau, kadangi nėra jokių laidų, kurie galėtų trukdyti. Nueikite į bet kurį sporto klubą ir pamatysite, kaip sportuojantiems trukdo ausinės – laidai painiojasi ant svorių ar klubo įrangos, sportuojant atsiranda nepageidaujamų triukšmų, ausinės trukdo.
 
Išlaisvinkite savo jėgas naudodami bevielę Bluetooth 3.0 jungtį
Denon sportinės į ausis įdedamos ausinės Exercise Freak turi Bluetooth 3.0 jungtį. Daugiau jokių nemalonių patirčių, kai laidai apvynioja rankas einant ar bėgant, jokių kūną žemyn traukiančių laidų, jokių laidų po marškinėliais ir jokių rūpesčių. Ausinės veikia 25 metrų diapazonu, todėl galite padėti išmanųjį telefoną ant bėgimo takelio ar ant grindų tuo metu, kai kilnojate svorius, ir laisvės pojūtis sporto klube leis negalvoti apie tai, kur yra jūsų telefonas (vis dėlto rekomenduojame neišleisti jo iš akių).
 
Jūsų „stiprybės daina“ skatins jus tobulėti: padės profesionalų sprendimai ir integruotas stiprintuvas:
Mes žinome, kad kartais tinkama daina motyvuoja labiau už asmeninį trenerį. Klausykitės jos per Denon Exercise Freak ausines, ir asmeninio trenerio jums neprireiks. Exercise Freak ausinės turi integruotą stiprintuvą ir profesionalų sukurtos taip, kad žemais tonais suteiktų energijos jūsų treniruotėms, kad ir kokios klausytumėtės dainos. Ausinės turi įkraunamą 7 valandas veikiančią bateriją (įkrovimo laidas pridedamas), apie išsikrovusią bateriją praneša garsinis signalas.
 
Nepraraskite valdymo…
Denon integruoti valdikliai ir mikrofonai
Mes žinome, kad kai kuriems iš jūsų treniruotė yra dienos metas, kai galite pagalvoti, pamedituoti ir skirti laiko sau. Integruoti Denon valdikliai skirti reguliuoti garsą, paleisti muziką ar ją sustabdyti ir netgi atsiliepti į telefono skambutį…. Arba jį ignoruoti.
 
 
SPECIFIKACIJA
 
Tipas: In Ear
Driver Dydis: 11.5mm
"Bluetooth"
Spalvos: Juoda / Mėlyna / Geltona / Oranžinė
Išmaniojo Telefono Valdymas: Ear Piece Controls
Denon App: We have discontinued our Sport App. We recommend using “Record by Under Armour”-which offers similar functionality-by visiting the Google Store or App Store.
Priedai: Carry Case, Ear Sleeves, USB Charging Cable

21 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Meniu

Palyginti 0