Galite bandyti patys, bet geriausią rezultatą pasieksite tik su specialisto pagalba. Nes:
Susisiek su mumis ir pasinaudok nemokama konsultacija!
Jokių nemalonių kaimynų, kvapų, kėdės spardymo, pašalinio trukšmo – tai keletas namų kino ar garso sistemos privalumų. Sėdi į savo patogų krėslą ir mėgaujiesi. Nori? Pradėk veikti jau dabar.
Reikalingos sistemos dydis ir galia, priklauso nuo jūsų kambario dydžio, jo apstatymo ir sistemos paskirties. Gera namų kino ir garso sistema turi būti pakankamai galinga ir išdėstyta protingai, kad jūsų turimą erdvę užpildytų kokybišku, švariu garsu ir vaizdu.
Pirkti sudėtingą ir brangią sistemą turint nedidelį kambarį nėra prasmės, kadangi tuomet savo garso sistemos galios tiesiog niekada neišnaudosite. Arba priešingai – įsigijus per mažą televizorių, silpną projektorių ar garso sistemą didelei erdvei – liksite nusivylę rezultatu. Todėl yra didelė tikimybė, jei rinksities geriausią įrangą pagal atsiliepimus internetu, permokėsit arba nusipirksite ne tai ko jums reikia. Nes interneto specialistų patarimai ir vertinimai neatsižvelgia į jūsų turimą biudžetą, erdvę ir individualius poreikius.
Tik specialistas gali parinkti įrangą idealiai pagal jūsų kambario parametrus bei apstatymą, kuri negadintų jūsų kambario išvaizdos, gražiai skambėtų ir galėtų išnaudoti visą savo potencialą.
Gamintojų kataloguose turime šimtus įrangos modelių, kuriuos pritaikysim prie bet kokio interjero. O žinant jūsų biudžetą bei kambario matmenis – parinksim optimalų įrangos derinį maksimaliam rezultatui.
Garso kolonėlių sistemos gali būti 2.0, 2.1, 5.1, 6.1 ir 7.1. Kur pirmas skaičius reiškia garso kolonėlių skaičių, o 0 arba 1 – yra ar ne žemo garso kolonėlė.
Prieš pirkdami namų kino ar garso sistemą, pasvarstykite, kam planuojate ją naudoti: filmų, vaizdo įrašų peržiūrai, žaidimams ar tik muzikos klausymui? 5.1 arba 7.1 sistemos idealu žaidimams bei video, bet jeigu muzika – pagrindinis jūsų prioritetas, tuomet rinkitės 2.1 arba 5.1 multimedijos sistemas.
5.1 sistema yra „aukso viduriukas“ – ji tinkama visoms veikloms.
Centrinė garso kolonėlė turi būti kaip galima arčiau ekrano, kad kuo tiksliau perteiktų ekrane rodomo veiksmo garsą. Ekranas turi būti viduryje tarp priekinių garso kolonėlių. Visos trys priekinės garso kolonėlės turi apsupti ekraną trikampiu, t.y. jei priekinės garso kolonėlės yra aukščiau ekrano - centrinės kolonėlė turi stovėti po ekranu. Jei priekinės garso kolonėlės yra žemiau ekrano, centrinė kolonėlė turėtu būti virš ekrano.
Taip pat centrinė kolonėlė turi būti šiek tiek giliau nei priekinės kolonėlės, kad būtu išlaikytas tas pats kaip ir priekinių kolonėlių atstumas iki klausytojo.
Galinės garso kolonėlės turi būti išdėstytos priešais viena kita, šoninėse sienose, sėdinčio klausytojo aukštyje ir šiek tiek už jo.
Žemų dažnių garso kolonėlė turi būti pastatyta taip pat, kaip diagramoje šalia dešinės priekinės kolonėlės arba priešingai – šalia kariosios. Patartume paeksperimentuoti siekiant geriausio garso.
Garso kolonėlių garsiakalbiai turėtu būti pasukti į Jus. Jei įmanoma, nestatykite garso kolonėlių arčiau kaip 20 cm atstumu nuo sienos.
Tarp klausytojo ir garso kolonėlių neturėtu būti baldų ar stambių daiktų, nes tai neigiamai įtakoja garsą.
Puikaus garso be AV imtuvo neišgausite – prie jo prijungsite savo TV, DVD ar Blu-Ray grotuvą ar žaidimų konsolę. AV imtuvo pagalba tikslus ir kokybiškas garsas perduodamas į garso kolonėles.
Rinkdamiesi AV imtuvą, įsitikinkite, jog jis yra pakankamai galingas, kad galėtų sėkmingai veikti visa jūsų audio sistema. Peržiūrėkite palaikomus klausymo, apdorojimo režimus bei prieinamas jungtis.
Rekomenduotume pasinaudoti mūsų specialistų konsultacija ir mes padėsime jums ne tik įsirengti puikią namų kino ar garso sistemą, bet ir sutaupyti jūsų pinigus bei laiką.